Koncert Bożonarodzeniowy ofiarowany został na chwałę Bożą i złożony w darze nowo narodzonemu Dzieciątku Jezus.

Kolędowali -grali i śpiewali wspólnie już po raz czwarty dzieci i młodzież ze szkoły muzycznej I i II stopnia im. Franciszka Liszta w Głogowie

Chór dziękuje pani dyrektor szkoły muzycznej Agnieszce Berest
pani dyrygent – Lidii Słowińskiej
oraz młodzieży i dzieciom które wzięły udział w koncercie.

Z całego serca dziękujemy wszystkim ofiarodawcom słodkiego upominku dla dzieci i młodzieży, a szczególne wielkie Bóg zapłać kierujemy w stronę Akcji Katolickiej działającej w Naszej parafii.

Jak co roku , bo zawsze Nas wspiera dziękujemy Pani Ewie Dulanowskiej za kwiaty.

Słowa szczególne kierujemy do Naszego młodego organisty Artura Mazura, który również zaangażował się do koncertu i wraz z ludźmi zaśpiewał i zagrał piękną kolędę.

Korzystając z okazji dziękuję wszytskim ludzom dobrej woli, którzy wspierają Nasz chór parafialny nie tylko w aspekcie materialnym ale również duchowym.

Za zgodą prezesa Akcji Katolickiej kieruję prośbę do Państwa. Jeśli osoba prywatna bąź też firma czy instytucja chciałaby materialnie wesprzeć działalność Naszego parafialnego chóru to proszę kierować wpłaty na konto Diecezjalnej Akcji Katolickiej w Zielonej Górze z dopiskiem dla „chóru Laudate -Dominum” przy parafii Miłosierdzia Bożego w Głogowie

Serdeczne Bóg zapłać. Pamiętamy i wspieramy modlitwą wszystkich Naszych dobrodziejów.

Przyjdź i posłuchaj- a może zostaniesz i będziesz śpiewał razem z nami. To nie jest takie trudne, a daje tyle radości. ” Nie bój się, nie lękaj sie przy Tobie jest Chrytsus”.

A może wesprze Nas Młodzież-kiedy dusza śpiewa nie ma różnic wiekowych i pokoleniowych.

Próby chóru: w każdy wtorek od godz. 17.00 – 20.00. salka obok kancelarii parafilanej.
IMG_0001IMG_0002IMG_0003IMG_0004IMG_0005IMG_0006IMG_0007IMG_0008IMG_0009IMG_0010

  • ul. Królowej Jadwigi 1; 67-200 Głogów telefon: 76 831 38 50