OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
28 Niedziela zwykła
15 października 2017r.


Bóg zapłać Wszystkim,którzy tak licznie uczestniczyli w Różańcu ulicami naszego miasta
1.
Jutro przypada 39 rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II. Modlimy się o wierność dziedzictwu , które przekazał nam św. Jan Paweł II oraz o obfite łaski za jego wstawiennictwem.
2.
Jutro adoracja Najświętszego sakramentu od godz. 15:00
3.
W październiku zapraszamy na modlitwę różańcową. Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16:30, a dla dorosłych – codziennie o godz. 17:30
4.
Bóg zapłać mieszkańcom ul. Zielonej nr 1 do 8 , za przygotowanie kościoła do niedzielnej liturgii, dar ołtarza i Mszę św., która będzie odprawiona 11.XI o godz. 15,oo. Na następną Niedzielę o kościół – niech się zatroszczą mieszkańcy ul. Zielonej od nr 9 do końca.
5.
Bóg zapłać wszystkim, którzy ostatnio złożyli ofiary na potrzeby naszego kościoła.
6.
W środę zapraszamy Pracowników Służby Zdrowia na modlitwę różańcową i Mszę św. Rozpoczęcie o godz. 17:30. Po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie na plebani.
7.
W czwartek – 33 rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Zapraszamy na Msze św. w int. Ojczyzny na g.18,00
8.
W czwartek po Mszy św. porannej spotkanie członków Klubu Seniora. Seniorzy zapraszają Parafian, którzy chcieliby się podzielić wrażeniami z pielgrzymek do miejsc Maryjnych (Fatimy,Lourdes,Medjugorie,Rokitna,Jasną Górę)Zapraszamy też Parafian do wysłuchania tych wspomnień.
9.
Zachęcamy do nabycia cegiełki w kwocie od 10 zł do 200 zł na odbudowę Katedry w Gorzowie Wlkp. Przy stoliku jest możliwość nabycia cegiełki.
10.
Zbiórka scholi w sobotę o godz. 10:00. Zapraszamy dzieci.
11.
Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 10:00
12.
Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Proponujemy:”Niedzielę”, „Gość Niedzielny”,”Źródło”,”Droga”, „Miłujcie się”
13.
Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o spowiedzi, Komunii św. i odpustach ofiarowanych za naszych zmarłych. Karty wypominkowe wyłożone są przy gazetach, a karty półroczne pobieramy w zakrystii. Prosimy czytelnie wypełniać karty, podając ulicę.
14.
W Roku Jubileuszu 100-lecia Objawień Fatimskich,podejmijmy postanowienie i przystąpmy do Zywego Różańca,do szczególnej wspólnoty Dzieci,Uczniów i Rodziny Maryi.Na kartce podać imię i nr telefonu i rzucić na tacę lub wrzucić do kufra przy figurze Maryi.Bedzie to nasze najlepsze uczczenie 100-u lecia Objawień Fatimskich.
15.
Zapraszamy na KATECHEZY dla dorosłych i młodzieży w poniedziałki i czwartki godz.19,00
16.
W świeto św.Jana Pawła II,które przypada w przyszłą niedzielę – zapraszamy na ROZANIEC OSIEDLOWY. Początek g.16,oo. Udamy sie ul.Kazimierza Spr,Wawelską,L.Białego i Jagiellońską.
17.
Spotkanie CARITAS we wtorek po Mszy św.wieczornej.Zapraszamy równiez chetnych parafian.
18.
Dzis na spotkanie Obr.Zycia Człowieka i Czcieli św.Joanna Molla o g.16,00

  • ul. Królowej Jadwigi 1; 67-200 Głogów telefon: 76 831 38 50